Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BeSoccer CD UMA AntequeraBeSoccer CD UMA Antequera Div, 04/12/2020 12:30 GMT−5 Pab. Fernando Argüelles Real Betis Futsal
Veure Viña Albali Valdepeñas FSViña Albali Valdepeñas FS Div, 04/12/2020 12:30 GMT−5 Pab. Mun. Virgen de la Cabeza Fútbol Emotion Zaragoza
Veure Córdoba CF Patrimonio FutsalCórdoba CF Patrimonio Futsal Div, 04/12/2020 13:00 GMT−5 Palacio Vista Alegre Industrias Santa Coloma
Veure Movistar InterMovistar Inter Div, 04/12/2020 14:00 GMT−5 Pab. Jorge Garbajosa CA Osasuna Magna
Veure Palma FutsalPalma Futsal Div, 04/12/2020 14:00 GMT−5 Palau Municipal d´Esports de S O Parrulo Ferrol FS
Veure Barcelona LassaBarcelona Lassa Div, 04/12/2020 15:00 GMT−5 Palau Blaugrana Jaén Paraíso Interior
Veure Peñíscola GlobeenergyPeñíscola Globeenergy Div, 04/12/2020 15:00 GMT−5 Pabellón Municipal Peñiscola ElPozo Murcia Costa Cálida
Veure Jimbee Cartagena FSJimbee Cartagena FS Dis, 05/12/2020 12:00 GMT−5 Pab. Mun. Cartagena Levante UD FS
Veure Ribera Navarra FSRibera Navarra FS Dis, 05/12/2020 12:30 GMT−5 Pab. Mun. Ciudad de Tudela Pescados Rubén Burela FS
Últimes publicacions
06/11/2020 a les 13:55
HORARIOS SEMANA 06-07-08 DE NOVIEMBRE 2020
Escribe aquí el cuerpo de la noticia…
Veure

22/06/2020 a les 16:00
IMPORTANTE!!!Convocatoria Probas Acceso Ensinanzas…
El pasado 15 de junio fue aprobada la resolución por la que se convocan…
Veure

25/04/2020 a les 07:56
LA CNFS SUSPENDE LOS CAMPEONATOS DE SELECCIONES
La CNFS mediante circular, pone en conocimiento de todas las entidades…
Veure

24/04/2020 a les 15:45
EL IV CLINIC LUGO SALA - 14 DE JUNIO 2020 SE DESARROLLARÁ…
La edición de este año de nuestro Clinic de entrenadores ha dado un giro…
Veure

25/03/2020 a les 07:44
QUEDATE EN CASA
Escribe aquí el cuerpo de la noticia…
Veure
Descripció
FUNDACIÓN FÚTBOL SALA GALLEGO
Avda. Rosalía de Castro 239 baixo
15173 Perillo, Oleiros
Tef.- 981115744

email- fgfs@fgfs-galicia.com

Horario Invierno - 10:30 a 13:30 -- 16:30 a 20:00
Horario Verano - 10:30 a 13:30 (Julio y Agosto)
Classificació
A/D P Nom P
Veure 1 Palma FutsalPalma Futsal 24
Veure 2 Levante UD FSLevante UD FS 22
Veure 3 Jimbee Cartagena FSJimbee Cartagena FS 20
Veure 4 Real Betis FutsalReal Betis Futsal 16
Veure 5 ElPozo Murcia Costa CálidaElPozo Murcia Costa Cálida 15
Veure 6 CA Osasuna MagnaCA Osasuna Magna 15
Veure 7 Peñíscola GlobeenergyPeñíscola Globeenergy 15
Veure 8 Viña Albali Valdepeñas FSViña Albali Valdepeñas FS 14
Veure 9 Industrias Santa ColomaIndustrias Santa Coloma 14
Veure 10 Pescados Rubén Burela FSPescados Rubén Burela FS 13
Veure 11 Movistar InterMovistar Inter 12
Veure 12 Barcelona LassaBarcelona Lassa 12
Veure 13 Fútbol Emotion ZaragozaFútbol Emotion Zaragoza 12
Veure 14 Jaén Paraíso InteriorJaén Paraíso Interior 9
Veure 15 Córdoba CF Patrimonio FutsalCórdoba CF Patrimonio Futsal 9
Veure 16 O Parrulo Ferrol FSO Parrulo Ferrol FS 9
Veure 17 Ribera Navarra FSRibera Navarra FS 9
Veure 18 BeSoccer CD UMA AntequeraBeSoccer CD UMA Antequera 7
Calendari
Novembre 2020
DillDimDmcDijDivDisDiu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos
Patrocinadors

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.